Haber

Depremde hayatını kaybeden Gülen hoca için gıyabi cenaze namazı kılındı

Hatay’ın İskenderun ilçesinde yarıyıl tatili için gittiği KAHRAMANMARAŞ kaynaklı depreme yakalanan ve depremde hayatını kaybeden Edirne Ticaret Borsası İlkokulu Müdür Yardımcısı Gülen Ceripoğlu (41) için Edirne’de gıyabi cenaze namazı kılındı. moloz. Namaz sırasında Ceripoğlu’nun eşi Lalapaşa ilçe nüfus müdürü Ersin Ceripoğlu gözyaşlarına hakim olamadı.

Edirne Ticaret Borsası İlkokulu Müdür Yardımcısı Gülen Ceripoğlu, ailesiyle birlikte sömestr tatilini geçirmek için gittiği Hatay’ın İskenderun ilçesinde depreme yakalandı. Dumlupınar Mahallesi’ndeki evlerinin yıkılması sonucu enkaz altında kalan Ceripoğlu’nun cansız bedeni enkaz altında bulundu. Ceripoğlu’nun anne babası ve bazı yakınları da depremde hayatını kaybetti.

Gülen Ceripoğlu için Cuma namazının ardından Edirne şehir merkezindeki Üç Şerefeli Camii’nde gıyabi cenaze namazı kılındı. Cenaze namazında Ceripoğlu’nun eşi Lalapaşa İlçe Nüfus Müdürü Ersin Ceripoğlu büyük üzüntü yaşadı. Gözyaşlarına hakim olamayan Ceripoğlu, Edirne Vali Yardımcısı Sıdkı Zehin, İl Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı, milli eğitim müdürlüğü çalışanları, öğretmenler ve arkadaşlarını yalnız bırakmadı.

Gülen Ceripoğlu’nun cenazesinin memleketi Hatay’ın İskenderun ilçesinde olacağı öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu