Haber

İÜ AUZEF teslim tarihi: 2023 AUZEF güz dönemi bütünleme sınavları ne zaman?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) 2022-2023 Akademik Yılı Güz Dönemi Bütünleme (Bütünleme) sınavları için geri sayım başladı.

Kesin sonuçlarda geçer not alamayan öğrenciler gözlerini 2022-2023 AUZEF güz dönemi bütünleme sınavlarının tarihine çevirdi.

Bütünleme sınavını tamamlayan öğrenciler bütünleme sınavını geçmeye çalışacaklardır.

Peki 2023 AUZEF bütünleme sınavları ne zaman yapılacak? AUZEF bütünleme sınavları online mı yoksa yüz yüze mi olacak? İşte AUZEF’in açıklaması…

2023 AUZEF güz bütünleme sınav tarihi

2023 AUZEF akademik takvimine göre; Bütünleme sınavları 04 Şubat – 05 Şubat 2023 tarihleri ​​arasında yapılacaktır.

AUZEF entegrasyon sınavları yüz yüze mi yoksa çevrimiçi mi?

Bütünleme sınavları, gerekli koşulları sağladığı halde final sınavına giremeyen veya final sınavına girdiği halde başarısız (FF) veya şartlı başarılı (DD) ve (DC) harf notu alan öğrenciler için bitirme sınavından sonra yapılır.

Bütünleme sınavları merkezi sistemle yüz yüze ve tüm sınav merkezlerinde eş zamanlı olarak yapılır.

Öğrenciler “Sınav Merkezi Tercihi” döneminde tercihlerine göre sınav yerlerine yerleştirilmektedir. Öğrenciler, sınavları sırasında Sınav Giriş Belgesinde belirtilen bina ve salonda sınava girmek zorundadır.

Sınavlar Cumartesi sabah ve öğleden sonra, Pazar sabah ve öğleden sonra olmak üzere toplam 3 veya 4 oturumda yapılır. Sınav oturumu başlangıç ​​saatleri sınav giriş belgesinde yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu