Yaşam

Mehmet Ali Erbil’in oğlu Ali Sadi’den tepki: Babamın çocuğu olursa kendimi balkondan atarım

Mehmet Ali Erbil’in oyuncu Nergis Kumbasar’la olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Yasmin Erbil, geçtiğimiz günlerde babası Mehmet Ali Erbil hakkında şunları söylemişti: “Onun bana baba olduğunu düşünmüyorum, yaram var ve olur. asla iyileşmez.” Nişantaşı’nda görüntülenen Yasmin Erbil, konuyla ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

Habertürk’ten Çetin Kan’ın haberine göre Erbil, “Babam bu açıklamaya çok üzüldü. Bilseydim babamı bu kadar üzecek bir açıklama yapmazdım.”

Babası Mehmet Ali Erbil’in “Baba olmak istiyorum” açıklamasıyla ilgili konuşan Yasmin Erbil, “Ben böyle bir şey istemiyorum. Ali Sadi, ‘Böyle bir şey olursa kendimi balkondan atarım’ dedi. .”

Ne oldu?

Gazeteci Oya Çınar’ın Oyalamacalar programına konuk olan Yasmin Erbil, babası Mehmet Ali Erbil’in kendisinden küçük kadınlarla aşk yaşamasından rahatsız olduğunu belirtti. Babasını eleştiren Erbil, “Bazen benden bile küçük olduğunu duyunca rahatsız oluyorum, bilmiyorum, rahatsız oluyorum, artık 27 yaşındayım, bir haber duyunca rahatsız oluyorum. 25 yaşında bir kız.”

Mehmet Ali Erbil, kızının açıklamasına, “Pek babalık gördüğümü sanmıyorum. Nasıl ki babamın annesinden yarası varsa, benim de babamdan yaram var. Bu yara hiçbir zaman iyileşmez, bunu biliyorum. ” “Sanırım” dedi.

haberedremit.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu