Haber

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’tan Yeni Yıl Kutlama Mesajı

Acısıyla tatlısıyla, sevinciyle hüznüyle bir yılı daha geride bıraktık. Bir yıl içinde güzel anılar, acı olaylar biriktirdik yüreğimizde. Yaşadıklarımızla olgunlaştık, yaşadıklarımızla kendimize yön verdik.

Milas Belediyesi olarak tüm birimlerimizle insanımız için, Milas’ımız için ilk günkü şevk ve aşkla çalıştık; Bundan sonraki süreçte de aynı kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Başlattığımız çalışmalarda ve hazırladığımız projelerde herhangi bir ayrım yapmadığımızı bir kez daha vurgulamak isterim. Tesislerimize ve ekiplerimizin iş yoğunluğuna göre çalışmalarımızda her mahalleye ve her vatandaşa ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz. 132 mahalle ile geniş bir coğrafyaya sahip olan Milas’ımızın her noktasına eşit şekilde ulaşarak, muhtarlarımızın ve mahalle sakinlerimizin taleplerini belirlediğimiz program dahilinde yerine getirmek için titizlikle çalışıyoruz.

Sevgili Milaslılar;

Geçen yıllar bize bir kez daha gösterdi ki; Empati kurmadığımız, yardım etmediğimiz, anlamadığımız, anlamaya çalışmadığımız her gün bizim için bir kayıp. Hayatımızı yaşarken bizi bir adım öteye taşıyacak olan insani değerleri göz ardı etmemeli, dayanışma ve yardımlaşmanın insan hayatına ve toplumumuza katkı sağlayacağını düşünerek adımlarımızı atmalıyız. Çünkü hep bir arada, omuz omuza olduğumuz sürece tek başımıza başaramayacağımız şeyleri başaramama ihtimalimiz yok.

Bu nedenle 2023 hepimiz için sağlık, barış, uyum, hoşgörü, kardeşlik, mutluluk, eşitlik ve özgürlüğün kazanılacağı, Cumhuriyet değerleriyle harmanlanacağı bir yıl olsun.

Değerli hemşerilerim;

Bu duygu ve niyetlerle 2023 yılının tüm insanlığa barış, sevgi, memnuniyet, merhamet ve en önemlisi sağlık getirmesini temenni eder; Her şeyin çok güzel olacağı, tüm insanımızın sevdikleriyle geçireceği bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Yeni yılınız kutlu olsun, umut dolu yeni yıl…

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu